MECHECHE CUP 2019 se podařil

14.10.2019 07:00

V sobotu 5.10.2019 se konala závěrečná akce MECHECHE CUP 2019, která se nakonec podařila i přes špatnou předpověď počasí a všichni si den pořádně užili ....

MECHECHE CUP 2019

Závěrečná akce klubu TK Znojmo na ukončení letní sezóny 2019, která proběhla v sobotu 5.10. se nám opět celkem vydařila, jen to počasí mohlo být lepší a účast rodičů s dětmi mohla být větší, škoda !!! Na letošním ročníku se hráli turnaje čtyřher dětí s rodiči a turnaj v minitenise.

Turnaj čtyřher dětí s rodiči byl rozlosován do třech skupin po čtyřech dvojicích, kde se hrálo na jeden set a vítězové skupin se utkali o 1.-3.místo a ostatní o další umístění atd. Vítězství v turnaji vybojovala dvojice K.Križan a pan Stehlík, 2.místo získala dvojice T.Wirgler s paní Čermákovou a 3.místo N.Procházková s panem Pokorným. druhé dvojice ve skupinách bojovaly o 4.-6.místo. 4.místo vybojovala dvojice S.Wirglerová s panem Procházkou, 5.místo V.Koryťák s paní Rudovou a 6.místo A.Medunová s paní Pokornou. Všechny umístěné děti a rodiče  si za své výkony zasloužili sladkou odměnu, fidorku ve formě medaile.

Minitenisté si odehráli svůj turnaj ve dvouhře na zmenšeném dvorci, kde už děti předváděly vynikající tenis plný kvalitních výměn. Do bojů s minitenisty zasáhla i starší Valča Meixnerová, která bez porážky turnaj vyhrála a tak se mezi minitenisty bojovalo o ještě jedno 1.místo, které vybojoval Patrik Hodák, 2.místo obsadil Kristian Meixner, 3.místo Anička Stehlíková, 4.místo Šimon Ruda a 5.místo Martin Meduna. Nakonec vítězka V.Meixnerová rozkrojila tenisový dort a všechny děti si připili dětským šampaňským.

Během celého dne bylo dostatek výborného jídla a pití. K zakousnutí bylo mnoho vynikajících dobrot, "kdo co přinesl", k obědu se podával gulášová polévka a dostatek bylo i svařeného vína a pivka a stále tu byla bezva atmosféra a spousta legrace. Po vyhlášení výsledků, byl největším trhákem "tenisový kolotoč na malém hřišti", kterého se zúčastnili úplně všechny děti a poté následovala volná zábava. Doufám, že si všichni závěrečný den užili a že už se těší na další ročník v příštím roce.

Poděkování patří všem zúčastněným hráčům, rodičům za skvělou spolupráci a podporu našeho tenisového klubu.

Výsledky Mecheche Cupu 2017 :

MINITENIS (jednotlivci) : 1. Valentina Meixnerová a Patrik Hodák, 2. Kristian Meixner, 3. Anička Stehlíková, 4. Šimon Ruda, 5. Martin Meduna

DĚTI S RODIČI (čtyřhry) :  1. K.Križan-p.Stehlík,  2. T.Wirgler-paní Čermáková, 3. N.Procházková-P.Pokorný, 4.S.Wirglerová-p.Procházka, 5.V.Koryťák-paní Rudová, 6.A.Medunová-paní Pokorná

DALŠÍ FOTOGRAFIE NAJDETE VE FOTOGALERII.