Tenisové zprávy

FlashSport

T.Wirgler vybojoval titul ve Znojmě

15.7.2018 14:00

V neděli 1.7. se konaly ve znojemském areálu turnaje v babytenise a minitenise ...

Tenista Tomáš Wirgler vybojoval titul ve Znojmě

V neděli  1.7.2018 uspořádal tenisový klub TK Znojmo celostátní turnaj v kategorii babytenisu, kterého se zúčastnili také domácí hráči: Wirgler Tomáš, Pokorná Kristýna, Pokorný Filip, Molíková Zuzka, Procházková Nela.  Turnaje se zúčastnilo celkem 16 hráčů, hrálo se nejprve ve skupinách a poté vyřazovacím pavoukem o každé umístění. Vítězem turnaje se stal domácí Tomáš Wirgler, který si ve finálovém utkání poradil s brněnským Ondřejem Ferencem (ŽLTC Brno) 4:0 a radoval se z dalšího turnajového vítězství. Třetí místo vybojovala Eliška Dřevojanová z Moravského Krumlova, které porazila brněnského Sandeckého. Páté místo obsadila znojemská hráčka Kristýna Pokorná.

Ve stejný den 1.7.2018  odpoledne se uskutečnil pro nejmenší kategorii minitenis III.turnaj Babolat Serie Znojmo 2018, kterého se zúčastnilo také 16 hráčů a bojovalo se o 12.míst do závěrečného Masters. Tenisový klub TK Znojmo reprezentovali hráči: Tonda Kopeček, David Vrla, Anička Obůrková, kteří se umístili na 11.-13.místě a získali další cenné zkušenosti v zápasech. Vítězem turnaje se stal boskovický Daniel Holík, který v letošní sezóně hostoval za náš TK Znojmo.